KONST / Litografier / Litografi 12167237
nr 1216 7237
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Litografi, på plexiglas, Signerad, numrerad 10/10. Motivet: 23x23 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 12 november 2018
kl 20:03:27
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.700 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.600 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe